^ALémCiLéR^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^ALémCiLéR^

ALem Burda !! Her Ortama Akarız..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Herşey Bir Düğünde başLadı (:

5 posters
YazarMesaj
KédiCiq^^
Admin
Admin
KédiCiq^^

Başak Köpek

Herşey Bir Düğünde başLadı (: Empty
MesajKonu: Herşey Bir Düğünde başLadı (:   Herşey Bir Düğünde başLadı (: Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 5:45 pm

Herşey Bir Düğünde Başladı (:

Burak'la tanışmadan önce Ben ŞıpSevdi Çabuk Aşık oLan ve herkesi dakikasında Unutan bir Tiptim.. ArkadaşLar bu yüzden Benimle sık sık dalga qeçerLerdi..
Birqün kafa dinLemek için uzun bir tatiLe gitmiştim.Tabi orada da sürekli birilerinden hoşlanıyordum ve kendi çapımda onLarı ayarLamaya çalışıyordum [ Böyle birisi olduğum için şu anda kendimden utanıyorum ] Her neySe.. Bir ayLık tatiLden Sonra Ankara'ya [Evime] dönme vakti qelmişti.. Gitmeden Önceki Son günümde birisinden Çok fazLa etkiLenmiştim [ Adı : Mehmet ] İçimde bir burukluk oluşmuştu .. Çünkü Artık gidiyordum ve onunLa bir daha asLa görüşemeyecektim .. [ Ancak 2-3 Sene Sonra ] Daha Sonra Evime qeldim ve o Hep aklımdaydı.. Onu düşünüyordum, ağLıyordum vS.. Bu derdimi Artık bir dostumLa payLaşmam gerektiğini Düşünüyordum ve Alt komşum oLan Hatice'ye gittim ve Konuşmaya Başladık. [ Forumdan : xBabyqirLx]

Hava kararmıştı.. Saat Akşam 8-9 oLmuştu..Bizim oraya da Bir düğün Sesi qeLiyordu. [ Bizim oralarda düğünlerin çoğu Açık hava da ve Sazla dawuLLa yapıLır x) ]

Hatice benim kafamın dağıLması için beni zorLa oraya götürdü.. [ çok ısrar ettiği için Kıramamıştım (: ]

Düğünde ilk dakikaLarda Aşırı SıkıLıyordum Taa Kiii Burak'ı qöRene Kadar..Onu o düğünde gördüm,Etkilendim.. [ Kim biLir belkide Aşık oLdum ]

Zaten o gün onu Son görüşüm oLmuştu. Bir anLık qörmek biLe Bana Mehmet'i unutturmuştu.
Aradan 1-2 ay qeçti. SınıFtan bir ArkadaşLa Dışarda qezerKen Onu qördüm. Sanki O an Benim yeniden Doğduğum Andı.. Fakat Tek bir Sorun Vardı.. Suratıma biLe bakmıyordu .. Sad

O An ne Kadar zorLu bir KişiyLe uğraştığımın Farkına vardım.. NeySe ki Artık onun Takıldığı meKanı öğrenmiştim. yoLumu sürekLi Oraya Düşürüyordum.. OkuLa qiderken-OkuL Çıkışı..

Sanırım biraz da oLsa dikkatini Çekmeyi Başarmıştım.

Aradan yine birkaç Ay qeçmişti.. BilqiSayar derSindeydik. Bizim SınıFtan Bir Arkadaş [ Adı: Batuhan ] Benim oturduğum bilgisayardan msn'e girmişti.. Msn'e baktı ve bana Bak Seninkinin msn'si Açık dedi. [BuraK'ı Sewdiğimi neredeySe tüm okuL bile biLiyordu ] Tabi o zamanLar Bende Başka birisiyLe çıkıyordum.. Onu akLıma qetirmemek için yeni birisiyle çıkmak iyi bir fikir olarak düşünmüştüm. Hemde AnLaşmaLı bir FLört oluyordu bu.. Yani ikimizde birbirimizi Sewmiyorduk Sadece vakit öldürmek AmaçLı birlikteydik..

En Sonunda Dayanamadım ve Burak'ın Msn Adresini kendi Listeme ekledim.iLk başlarda ii Anlasıorduk .. Kanka Gibi birşey oLmuştuk ama Bana SürekLi Sewdiği kızdan Bahsediyordu..[ Adı:Merwe-Adı BataSıca :S ] .. Tabi bunLar benim Canımı Çok Yakıyordu.. En Sonunda Onu unutmaya Sadece Arkadaş olarak dewam etmeye Karar werdim.. Fakat bu Fikrin Ertesi qünü Bana TekLif etti ve Tüm DuyquLarım Alt-üsT oLdu.. ArkadaşLarLa konustum Sıkıntımı PayLaştım .. Hepsi Burak'tan Vazgeç. Senle o yapamazSınız dedi.. Beni öyle doldurmuşLardı Ki Ona kabuL etmiyorum diyecektim.. Ensar^da zaten Bana Seni Sewiyorum AyrıLmayaLım demişti.. [ Burak'ı Sewerken Çıktıqım Kişi ] .. Tabi Bu olaydan 2 Saat Sonra Ensar'la ayrıLdık.. O sırada qerçek Dostum [ özqe ] Senin duyquLarını hissedebiliyorum Sen Burak'ı SewiyorSun TekLifini kabuL et dedi.. bende onu dinLedim ve TekLifini kabuL ettm.. ne kadar doğru bir karar werdiğimin de Farkına vardım. Şimdi 9 ay oLmak üzere ve Çok mutLuyuz.. Umarım Allah Bu mutluluğumuzun Dewamını getirir ve Sonu da ewLiLik oLur Smile

SewqiLerLe...

Sizlerinde HikayeLerini ve Benim Hikayem Hakkındaki düşünceLerinizi Beklerim Smile
https://alemciler.twilight-mania.com
NiLGün.96
PrenSeS
PrenSeS
NiLGün.96

Başak Sıçan

MesajKonu: Geri: Herşey Bir Düğünde başLadı (:   Herşey Bir Düğünde başLadı (: Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 9:53 pm

Umarım Hc ayrıLmazsınız...
mutLuLkLar diLerm
<3
twilight-fb
Süper Moderatör
Süper Moderatör
twilight-fb

Boğa Manda

MesajKonu: spr hıkaye   Herşey Bir Düğünde başLadı (: Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 7:13 pm

cnm hıkaye spr ıns sonsuza kdr mutlu yasarsınz xD bıde adı batasıcada koptum Very Happy
KédiCiq^^
Admin
Admin
KédiCiq^^

Başak Köpek

MesajKonu: Geri: Herşey Bir Düğünde başLadı (:   Herşey Bir Düğünde başLadı (: Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 7:17 pm

SaoL Canım (: İnsaşşahhh (Amin)

NeFRet EdioRumm 0 kızdan yHa .. Tam kaşaR :S Şu anda 55. kişiyLe mi ne Çıkıyormuş [ Henüz 15 yaşında ] 100 oLunca da kutlama yapacakmış :S

GerizeKâLıı Tammmmm
https://alemciler.twilight-mania.com
asi_meLeq
Moderatör
Moderatör
asi_meLeq

Yengeç Domuz

MesajKonu: ;)   Herşey Bir Düğünde başLadı (: Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 12:28 pm

Bencede tam bir qerizeKalıymış yha.Canım inşallah çok mutLu oLursun buraKLa.Hç ayrıLmassınız.Wink
P€SİMİST
Moderatör
Moderatör
P€SİMİST

Başak Köpek

MesajKonu: Geri: Herşey Bir Düğünde başLadı (:   Herşey Bir Düğünde başLadı (: Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 1:47 pm

İNŞ çok mutlu olursunuz hiç ayrılmazsınız bence çok mutlu olursunuz cheers flower

Herşey Bir Düğünde başLadı (: Hareketliakresimleri5kv6

Herşey Bir Düğünde başLadı (:
1 sayfadaki 1 sayfası