^ALémCiLéR^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^ALémCiLéR^

ALem Burda !! Her Ortama Akarız..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

flo rida biyografi

YazarMesaj
twilight-fb
Süper Moderatör
Süper Moderatör
twilight-fb

Boğa Manda

flo rida biyografi Empty
MesajKonu: flo rida biyografi   flo rida biyografi Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 8:46 pm

Flo Rida (Tramar Dillard, d. 16 Aralık 1979), ABD'li rapper. Opa-locka, Florida'da doğmuş, Carol City'de büyümüştür.

Kız kardeşinin ölümünden sonra yapmak istediklerinin peşinden koşmaya karar veren Flo Rida, kendi imkânlarıyla Los Angeles'a gelmiş, müziğini tanıtmaya çalışırken kimi zaman sokaklarda kalmıştı."Sokaklarda dolaşıp kendimi tanıtmaya çalışıyordum. Tek yapabileceğim buydu. Fakat bir süre sonra bunun bir dezavantaj olmadığını, aksine avantaj olduğunu farkettim. Çünkü dişini tırnağına takıp tek başına azmettiğinde, insanlar senin gerçekten kararlı olduğunu görüyorlar ve daha çok yardım ediyorlar." diyen rapçinin Rick Ross ve Trick Daddy gibi Floridalı rapçilerle birlikte anılmaya başlaması uzun sürmedi. İlk ticari başarısını DJ Khaled'in We the Best albümünde yer alan "Bitch I'm from Dade County" parçasıyla yaptı. Asıl başarısını 2007'de yayımladığı ve T-Pain'in de yer aldığı "Low" single'ı, iTunes'dan en fazla indirilen parça oldu

Doğum adı Tramar Dillard
Doğum 16 Aralık 1979 (1979-12-16) (29 yaşında)
Miami, Florida, ABD
Tarz(lar) Hip hop
Meslek(ler) Rapper
Etkin yıllar 2002-günümüze
Etiket(ler) Poe Boy, Atlantic
İlişkili hareketler T-Pain, Rick Ross, Brisco, DJ Khaled, Michelle Williams, Trina, Lil Wayne, Trick Daddy, Timbaland, Birdman, Plies, Yung Joc, The Game

flo rida biyografi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SeLena Gomez Biyografi